امکانات بی نظیر برای اعضا

دفتر کار مجهز

فضای اداری, اتاق های جلسه

   

160 پایگاه در دنیا

آرشیتکت 118 با همکاری شرکت بین المللی سروکورپ این امکان را برای مشترکین خود فراهم آورده است که بتوانند از امکانات دفاتر کار اشتراکی و به صورت خصوصی در بیش از 160 نقطه دنیا بهره مند گردند.

مشترکین Architect118.com می توانند قرارهای کاری خود را در بهترین مکان با آدرسی معتبر، رسیدگی به نامه ها، پاسخگویی به تلفن ها و دسترسی رایگان به سالن تجاری، به اضافه دسترسی به یک دفتر خصوصی در مرکز مورد انتخاب خود برگزار نمایند

فضای اداری کاملا مبله، دفتر مجازی در هر کجا، میز کار در فضای مشترک، اتاق جلسه حرفه ای و خدمات بیزنس ورلد از خدمات مازاد این سرویس بی نظیر خواهد بود.

Clients come first
in everything we do

32

Complete Projects

39

Special Articles

4

International Certificate

1

Best Global Brands

2576

Special Member

89

World Business

پرتال جامع کار

معرفی نیروی کار آزموده شده

بیش از 10,000 رزومه تخصصی در همه رشته ها

با توجه به عدم تناسب تخصص با مدارک علمی اخذ شده و نیز نیازهای مختلف شرکت های معماری در جذب نیروی کار در مقاطع مختلف بخش کار آرشیتکت 118 بانک اطلاعاتی را از متخصصین فن در رشته های مختلف آماده سازی نموده که اعضا می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.

تقسیم بندی نیروهای کار به صورت تمام وقت، پاره وقت، پروژه محور و آزادکار(Freelancer) کمک بزرگی به شرکت های جویای نیروی کار می باشد که در این بخش ارائه شده است.

همچنین جهت جلوگیری از اتلاف انرژی موسسات جویای نیروی کار و افراد جویای کار این بخش با همکاری با نیروهای متخصص ارزیاب قادر است تا کارجویان محترم را پس از ارزیابی تخصصی و علمی جهت همکاری با موسسه ها معرفی نماید.

PlayVideo

دفتر مجازی

خط تلفن ثابت با کد 021

خط تلفن اینترنتی

خط تلفن اینترنتی در واقع همان شماره تلفن های آنالوگ مخابراتی است که نیاز به سیم کشی مخابراتی ندارد و قابلیت نصب بر روی هر نوع اینترنتی را دارد. این خطوط جزو شماره تلفن های تهران هستند و با پیش شماره های 021 آغاز می شوند. این خطوط به نام و برای خرید آن نیاز به ارایه مدارک شخصی و شرکتی می باشد

برای نصب و استفاده خط تلفن اینترنتی کافیست با نصب یک نرم افزار بر روی موبایل ، تبلت و یا کامپیوتر با شماره اینترنتی خود تماس بگیرید و یا به تماس پاسخ دهید.

ده تماس همزمان به صورت شرکتی؛ قابلیت پاسخگویی با موبایل و بدون نیاز به مکان ثابت از مزایای مهم این سرویس است.

Want to work with us?

Get In Touch

بیزینس پلن

شبکه های اجتماعی

بیش از 20,000 بازدیدکننده

همواره رسانه ها در شکل گیری افکار عمومی تاثیر داشته اند؛ مثبت یا منفی, مستقیم و یا غیر مستقیم و شاید به جرات می توان گفت صرفنظر از روابط غیر عادی، ابزار اصلی یک کسب و کار موفق حضور در رسانه ها و نشان دادن توانایی های خود است.

کلیه مطالب آرشیتکت118 و اعضا آن در کمترین زمان ممکن در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک،توئیتر و پینترست با بیش از 25،000 عضو و به صورت کاملا حرفه ای منتشر خواهد شد؛ و این فرصتی است مناسب برای شما که می خواهید به سرعت پیامتان در محافل تخصصی منتشر گردد.

Want to work with us?

Get In Touch

بیزینس پلن

صفحه اول گوگل

بیش از 12،000 صفحه ثبت شده در گوگل

بهترین نتیجه گرفته شده از موتورهای جستجو, قرار گرفتن به صورت طبیعی در صفحه اول نتایج است. این فرآیند که به آن سئو (Search Engine Optimization) گفته می شود حاصل دانش کافی و زمان است.

الگوریتم و الگو های موتورهای جستجو مدام در حال تغییر و غالبا غیرقابل پیش بینی می باشند بنابراین مهم ترین عامل یک متخصص و مسئول سئو به روز نگه داشتن اطلاعات مرتبط می باشد.

بیش از 13،000 صفحه ثبت شده در گوگل و بیش از 8000 صفحه ایندکس شده در نتایج جستجو از وب سایت Architect118.com نمایانگر خوبی برای نمایش مطالب و پروفایل اعضای سایت در کمترین زمان در صفحه اول این موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ، یاهو و.... می باشد.

بخش بهینه سازی موتورهای جستجو ما، با ارائه راه حل های علمی و بر اساس آخرین تحقیقات و راهکارهای ارائه شده توسط متخصصین و سیاست گذاران شرکت هایی نظیر گوگل تضمین بهترین نتیجه برای وب سایت شما را خواهد داشت.